PÁR UŽITEČNÝCH INFORMACÍ O POBYTU V APARTMÁNOVÉM DOMĚ „KOUTY NAD DESNOU“

Parkování

Po příjezdu do rekreačního areálu si vezmete u parkovací brány parkovací lístek a zaparkujete.

S parkovacím lístkem zajdete na recepci, která se nachází v patře, v budově baru Lyžárna.

Provoz recepce je v sezónu od 08:00 do 18:00 hod. Mimo sezónní provoz recepce je od 8:00 do 16:00 hod.

Na recepci nahlásíte SPZ vašeho vozidla. Recepční zadá Vaši SPZ do systému, takže se bude brána po dobu Vašeho pobytu při vjezdech a výjezdech automaticky otvírat. Nicméně i tak doporučujeme mít parkovací lístek u sebe.

Parkovné neplatíte. Hradí za vás majitel apartmánu.

Pokud by Váš příjezd do areálu byl v pozdních hodinách a recepce již byla zavřena, nahlásíte SPZ vozidla druhý den ráno. Číslo na recepci je: 725 059 900.

Ubytování

Na budově apartmánového domu, vedle vstupních dveří, jsou malé bezpečnostní schránky, viz. fotky níže. Ve schránkách jsou uloženy vždy 2 čipové karty sloužící ke vstupu do budovy, ke vstupu do sklepních kójí na úschovu lyží, kol atp., a ke vstupu do samotného apartmánu.  Vyberete si schránku označenou číslem Vašeho apartmánu. Schránku otevřete čtyřmístným přístupovým kódem, který dostanete od majitele apartmánu.

Otevření bezpečnostní schránky, návod:

1. Opatrně odklopte plastový kryt klávesnice směrem dolů.

2. Zadejte 4-místný přístupový kód, stlačte tlačítko s šipkou směrem dolů a potažením se schránka otevře.

!! V případě chybně zadaného kódu stlačte tlačítko ,,C,, a zámek se resetuje !!

Uzavření bezpečnostní schránky proveďte stejným postupem:

1. Zadejte opět 4-místný přístupový kód.

2. Stlačte tlačítko s šipkou a při stisknutém tlačítku schránku uzavřete.

!! V případě chybně zadaného kódu stlačte tlačítko ,,C,, a zámek se resetuje !!

Pokud by nastal jakýkoliv problém, volejte majitele, číslo 731 710 409.

V den odjezdu je nutno apartmán opustit do 10:00 hodin. Čipové karty prosím vraťte do stejné bezpečnostní schránky, kde jste si karty vyzvedávali!!

 

Umístění bezpečnostních schránek

Pohled na klávesnici bezpečnostní schránky

V případě, že jste ubytování přes recepci, tak je postup následující:

Provoz recepce je v sezónu od 08:00 do 18:00 hod. Mimo sezónní provoz recepce: 8 - 16 hodin. Recepce se nachází v patře nad barem Lyžárna.

 Ubytování (check in):  15:00 – 18:00 hod. V zimní sezónu, ale většinou zůstávají na recepci i déle a to do 19 či 20 hod. Nelze na to ale 100%tně  spoléhat. Pokud hrozí Váš pozdější příjezd než v 18:00 hodin, doporučujeme o tom recepci předem telefonicky informovat na čísle 725 059 900. Pokud už na recepci v době příjezdu nikdo není, vstupní karty od apartmánů se nechávají v zabudovaném trezoru vpravo od vstupních dveří budovy Půjčovny lyží - kód vám bude sdělen.

Odhlášení (check out):  je v den odjezdu do 10:00 hodin.

Při převzetí čipové karty, která slouží jako klíč od apartmánového domu, sklepních kójí a apartmánu, se skládá vratná záloha ve výši 100,- Kč.

Obecné informace

Pokud si budete v apartmánu občas vařit, tak doporučujeme si vzít sebou: utěrku, houbičku na nádobí a trochu JARu.  Jinak je kuchyňka poměrně slušně vybavena nádobím.

Také je dobré si vzít sebou přezuvky.

Prosíme abyste nechodili na pokoje v lyžácích. K jejich a také k úschově lyží, kol a jiných objemnějších věcí slouží uzamykatelná sklepní kóje v přízemí budovy!

Služby apartmánového domu nejsou určeny pro domácí mazlíčky. 

V apartmánech i celém objektu je zakázáno kouřit! K tomuto účelu slouží betonový popelník vedle hlavního vchodu do budovy.

Vybavení apartmánů: LCD TV, lůžkoviny, ručníky, toaletní papír, talíře, sklenice, hrnky, pánvička, hrnec, lednice, příbory, rychlovarná konvice, sklokeramická deska, wi-fi, v apt XL a XXL je mikrovlnka. Vybavení nezahrnuje:  utěrky a mycí prostředky.

© 2017 Ubytování Kouty nad Desnou | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek